Przejdź do treści

3 Maj, czyli rocznica praw konstytucyjnych, które przodkowie nam nadali.

Wspaniale było znów po długim czasie uczestniczyć w patriotycznym wydarzeniu. Harcerze i zuchy potrafią docenić takie chwile uniesienia jakim jest udział w obchodach rocznicy naszej konstytucji. Pięknie było zobaczyć rodziców, którzy wraz z harcerzami stali na tym samym rynku.

Kto jak nie rodzić jest przykładem dla swego potomstwa, by pokazać jak ważnym jest pamiętać i szanować to co krwią, potem i umysłem zostało stworzone dla następnych pokoleń. Bardzo dziękuję za służbę w tym szczególnym dniu wszystkim harcerzom, zuchom, kadrze Związku Drużyn. W szczególności wartownikom druhnom Nataliom i druhom : Olkowi i Maksowi, chorążym flag i sztandarów druhnom i druhom: Małgorzacie, Łucji, Hannie i Jankowi. Czuwaj Wiaro !

“3 Maj dla Polaków błogi raj”

GALERIA