Rada Związku Drużyn

f9cc22_b8bce433745345e2b06ce03a2f2306bb

Wojtek

phm. Wojciech Godecki HR

Komendant Związku Drużyn “Złota Ósemka”
Opiekun drużyn 8 DDH i 80 DDS
tel: 504 921 467
e-mail: wojciech.godecki@zhp.net.pl
img_0772-edit

phm. Edyta Koza HO

Zastępca Komendanta Związku Drużyn
Przewodnicząca Kręgu Starszyzny Harcerskiej „Aurum”
Członek Hufcowego Zespołu Kadry Kształcącej – BOKK 1183/2018
tel: 694 597 293
e-mail: edyta.koza@zhp.net.pl

 

 Karolina koza

pwd. Karolina Koza HO

Drużynowa 8 MDGZ „Złote Iskierki”
Przewodnicząca Kapituły Stopnii Starszoharcerskich
Webmaster Związku Drużyn „Złota Ósemka”
tel: 787 765 963
e-mail: karolina.koza@zhp.net.pl
Aga

 pwd. Agnieszka Malinka

Drużynowa 18 DGZ „Złote Duszki”
Namiestniczka zuchowa
tel.  536 058 258
e-mail: agnieszka.malinka@zhp.net.pl
 asia

sam. Joanna Wiekiera

Drużynowa 8 DDH „Złota Ósemka”

e-mail: joanna.wiekiera@zhp.net.pl

 wojtekw

ćw. Wojciech Woźniak

Drużynowy 80 DDS „Złota Ósemka”

e-mail: wojciech.wozniak@zhp.net.pl

 seweryn

 pwd. Seweryn Kowalski

Szef zespołu promocji i informacji
telefon: 510 119 301
e – mail: seweryn.kowalski@zhp.net.pl
rafal-adamczyk

pwd. Rafał Adamczyk HO

Przewodniczący HKT „Złoty Azymut”
 

gosia

dh. Małgorzata Kowalska

Szefowa zespołu ds akcji charytatywnych

jeremi_zesp

wyw. Jeremi Kowalski

Szef zespołu gier i zabaw sportowych