Przejdź do treści

Rada Związku Drużyn

 

phm. Wojciech Godecki HR

Komendant Związku Drużyn “Złota Ósemka”
tel: 504 921 467
e-mail: wojciech.godecki@zhp.net.pl

 

hm. Edyta Koza HO

Zastępca Komendanta Związku Drużyn
Zastępca Komendanta Hufca ZHP Dąbrowa Górnicza
Członek Hufcowego Zespołu Kadry Kształcącej – BOKK 1183/2018
tel: 694 597 293
e-mail: edyta.koza@zhp.net.pl

 

pio. Weronika Zając

Drużynowa 8 MDGZ “Złote Iskierki”
e-mail: weronika.zajac@zhp.net.pl

 

pwd. Agnieszka Malinka

Drużynowa 18 DGZ “Złote Duszki”
Namiestniczka zuchowa
tel.  536 058 258
e-mail: agnieszka.malinka@zhp.net.pl

 

sam. Roksana Winter

Drużynowa 8  DGZ “Złota Ósemka”
e-mail: roksana.winter@zhp.net.pl

 

ćw. Jeremi Kowalski

Drużynowy 3 DDH “Złote Sokoły”
tel: 733 746 473
e-mail: jeremi.kowalski@zhp.net.pl 

 

sam. Maja Staszewska

Drużynowa 80 DDS “Złota Ósemka”
e-mail: maja.staszewska@zhp.net.pl

 

pwd. Karolina Koza HO

Drużynowa 88 DDW “Złoci”
Członek Hufcowej Kapituły Stopni Wędrowniczych
Przewodnicząca Kapituły Stopni Starszoharcerskich
Webmaster Związku Drużyn “Złota Ósemka”
tel: 787 765 963
e-mail: karolina.koza@zhp.net.pl

 

dh. Małgorzata Kowalska

Przewodnicząca Kręgu Starszyzny Harcerskiej „Aurum”
Szefowa zespołu ds. akcji charytatywnych
tel. 510 119 309
e-mail: malgorzta.kowalska@zhp.net.pl

 

pwd. Rafał Adamczyk

Przewodnicząca Harcerskiego Klubu Turystycznego „Złoty Azymut”
e-mail: rafal.adamczyk@zhp.net.pl